Desatero diskusního fóra

 
(1)
Tyto stránky a tudíž i zdejší fórum slouží především k vnitřní komunikaci členů Monkey Moto Clubu. Přestože jsou stránky veřejně přístupné na intenetové síti, nejsou veřejným médiem v pravém slova smyslu a náhodně příchozí zde nemají žádná práva.

(2)
Obsah diskusního fóra je rozdělen podle zaměření do kategorií (skupin) a ty dále do témat, v nichž jsou zakládána jednotlivá diskusní vlákna. Většinu obsahu lze prohlížet a číst bez přihlášení, pro využití všech funkcí fóra je ovšem třeba být registrován, resp. přihlášen.

(3)
Až na několik výjimek mohou do fóra přispívat pouze přihlášení uživatelé.

(4)
Diskusní fórum je vedeno v českém jazyce, tedy v jazyce, k němuž jako ke své mateřštině pociťujeme náležitou úctu, s čímž úzce souvisí dodržování ustáleného pravopisu a používání diakritiky. Příspěvky ostentativně se vymykající tomuto pravidlu a stejně tak příspěvky psané výhradně verzálkami budou nekompromisně smazány.

(5)
Přispěvatelé jsou povinni respektovat a dodržovat obsahové rozdělení diskusního fóra a zejména dodržovat téma vlákna. Tzv. off topic příspěvky budou bez milosti smazány.

(6)
Diskutující zcela samozřejmě v rámci dobrého mravu dodržují vzájemný respekt a výrazovou zdrženlivost. Příspěvky, které lze považovat za vulgární, urážlivé, napadající ostatní, event. smyslem obsahu za protizákonné, budou smazány. Pokud ani po té nebude přispěvatel respektovat toto pravidlo, bude mu znemožněn přístup.

(7)
Ne všichni přispěvatelé přicházejí opravdu diskutovat. Někteří jen provokují, což nepřispívá k všeobecné pohodě a porozumění. Proto vezměte na vědomí, že příspěvky tohoto charakteru do fóra nepatří, mohou z něj zmizet a velmi pravděpodobně i zmizí.

(8)
Pro přehledné rozčlenění textu příspěvku je možno používat značek BB-code, HTML tagy a klávesu Enter. Odsazování textu pomocí tabelátoru naopak funkční není.

(9)
O obsahu diskusního fóra rozhodují moderátoři a administrátor. Ti jsou první a zároveň i poslední instancí a arbitrem zároveň. S jejich rozhodnutím nemusíte souhlasit, můžete proti němu protestovat, ale to je tak všechno, co se s tím dá dělat, neboť jejich rozhodnutí je konečné.

(10)
Každý, kdo není z jakéhokoliv důvodu mocen dodržet těchto několik jednoduchých pravidel, nechť se zde zbytečně nenechává omezovat a laskavě se odebere na některé svobodnější fórum.

Aktualizováno 28.1.2013
* * * * *