Registrace a kontakty

Registrace nových členů

U spolků, které pro vzájemnou komunikaci využívají internet, se často stává, že spousta lidí se registruje jen ze zvědavosti nebo proto, aby si mohli prohlédnout běžně nepřístupné části webu, případně aby mohli inzerovat.  Naopak myšlenka a celé fungování Monkey Moto Clubu je založeno na aktivitě jeho členů, takže mezi sebou nechceme mrtvé duše. Proto neumožňujeme registraci “každému na potkání”.

O podmínkách pro přijetí mezi členy Monkey Moto Clubu hovoří klubová konstituce.

Jestliže jezdíte na opičce a chtěli byste sdílet radost z jízdy se skupinou stejně uchýlených, rádi vás přivítáme na některé naší akci, které jsou až na drobné výjimky veřejné. Osobně se tak poznáme, vy se ujistíte, že do klubu opravdu chcete, a my, že nemáme co do činění s internetovým fantomem, ale s kamarádským opičanem z masa a kostí.

Kontaktní osoby

President klubu: Petr Komárek tel.: 604 824 099 E-mail: petr.komarek44@gmail.com
Vicepresident: Špulín tel.: 724 989 360 E-mail: pavels@seznam.cz
Správce webu: Baky tel.: 732 244 078 E-mail: admin@monkey-moto.cz

Kontakt na klub

Monkey Moto Club není právním subjektem ve smyslu platné legislativy, proto nemá žádné sídlo se stálou poštovní adresou. Navíc by takové řešení bylo i značně nepraktické vzhledem k tomu, že členové jsou rozeseti po celé republice. Jako základní komunikační kanál tak mezi nimi slouží diskusní fórum na tomto webu, které má samozřejmě kromě veřejné i samostatnou členskou část.

Chcete-li klub nebo některého z jeho členů kontaktovat, je tak nejlépe učinit právě prostřednictvím fóra, neboť do vybraných částí lze přispívat bez přihlášení. Pokud z nějakého důvodu nechcete, aby vaše zpráva byla veřejná, čemuž se ve fóru nevyhnete, můžete alternativně použít formuláře níže.

Aktualizováno 10.3.2013
* * * * *

Kontaktní online formulář:

    Jméno odesilatele:   
    E.mail (vyžadováno):   
    Předmět zprávy:   
    captcha
    Antispam - opiš kód!