Internetový rozcestník

Kromě těchto našich stránek existuje na sítí mnoho a mnoho dalších, kde se lze ledacos zajímavého dozvědět. Od soukromých stránek uživatelů opiček přes weby různých klubů až po komerční prezentace výrobců a prodejců. Dále uvedený přehled rozhodně není reprezentativní, ostatně naším cílem v tomto směru nebylo suplovat internetové vyhledavače, proto uvítáme i další tipy na tématické weby, jež tu prozatím chybí.

PRODEJCI V ČR:

WEBOVÉ OWNERS STRÁNKY V ČR:

  • Monkey & Gorilla Owners Club (http://www.monkey-gorillaclub.cz) – Stránky původně zřejmě založené se záměrem cílené reklamy prodejce mezi uživateli, (viz zde a zde), se časem staly živou diskusní platformou pro skupinu uživatelů a obsah webu přestal být do jisté míry závislý na majiteli domény, jímž je Marron Racing s. r. o.
  • Original Moto Chinese (http://www.motochina.cz) – Ač to není na první pohled patrné, stránka slouží k propagaci a podpoře prodeje, a to nejen malých motorek. Jde tedy o klasický owners projekt. Majitelem domény je Jarmil Kára. Obsah webu není zaměřen pouze na minimota, ale zejména na čtyřkolky a pitbike. Nalézt zde můžete Moto Comunity Monkey, která se sice tváří trochu jako klub, ale ve skutečnosti jde jen o vyhrazenou část diskusního fóra, viz http://motochina.cz/forum.php?kam=vypiszpravu&tema=46&dotazid=38
Aktualizováno 21.2.2013
* * * * *