Tajemství vyzrazeno – Ivo Kaštan se pokusí o rekord

Článek je převzat z portálu Noviny VM.cz – Každý den aktuální informace z Velkého Meziříčí a okolí. Podepsán je Vierkou Kaštanovou a vyšel 16. 7. 2009.

Díky velmi zvídavým nejmenovaným novinářům z ČMN unikla na veřejnost tajná informace o našich plánech na konec tohoto léta, kterými je RYCHLOSTNÍ REKORD.


Jednoho krásného večera jsme si pustili s Ivošem nádherný film V zajetí rychlosti (The world’s fastest Indian). Příběh Novozélanďana Burta Munro nás vzal natolik za srdce, že jsme se rozhodli vydat na stejné dobrodružství na Bonnevillské solné pláně a to s ničím jiným než s Hondou Monkey.

Protože závodit na Bonnevillsých solných pláních je jeden z Ivošových snů a sny se mají plnit tak vyrážíme…

Ivoš se jako vůbec první Čech zúčastní rychlostního klání BUB Motorcycle Speed Trials a pokusí se překonat rychlostní rekord v kategorii motocyklů do 175 ccm MAG, (upravené motocykly s nepřeplňovaným motorem jezdící na běžné palivo – benzín). Závod se koná ve dnech 30. 8. – 3. 9. 2009.

Příští týden nás čeká první testování na vojenském letišti v Náměšti nad Oslavou. O průběhu příprav vás budeme podrobně informovat na našich stránkách.

Více informací o pokusu o rekord naleznete na www.ivokastan.cz.

* * * * *

Odkaz na originál článku: http://www.novinyvm.cz/991-tajemstvi-vyzrazeno-ivo-kastan-se-pokusi-o-rekord.html

Příspěvek byl publikován v rubrice Z tisku aj tlače se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář