Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Předsezónní setkání na Troníčku

8.3.2013 @ 16:00 - 9.3.2013 @ 12:00

Hotel Troníček

Hotel Troníček

Opět se přiblížil čas březnových moto výstav Motocykl a Motosalon. V roce 2013 se budou obě konat v Praze, (viz níže). A předpokládám, že se my se jednak půjdeme podívat, co všechno si z různých důvodů nemůžeme dovolit, jednak se stejně jako vloni sejdeme na Troníčku, abychom vše viděné náležitě vstřebali a rovněž oslavili MDŽ.

Bavíme se o PÁTKU 8. BŘEZNA 2013, čili to je den výstav(y), společného posezení a ubytování. V sobotu 9.3.2013 odjezd k domovům.

Zájemci by se mohli sejít na výstavišti ke společné prohlídce, sraz číslo dvě (pro všechny) by pak byl večer v hotelu Troníček v Jílovém – Žampachu. Přemýšlejte o tom, zatím je ještě brzo dělat nějaký přesný časový plán.

Avšak mám-li zajistit nejen místa u stolů, ale především ubytování, musím alespoň předběžně znát počet zájemců, přičemž cca za měsíc musíme provést finální rezervaci. Vaše reakce očekávám obratem, tedy nejpozději do konce příštího pracovního týdne. Doufám, že je to dostatečná doba na smírné projednání s velením.

»» Chceš-li se zapojit do diskuse, ve fóru je k tomuto příspěvku založeno samostatné vlákno.

 


MOTOSALON (Praha) 7.-10.3. 2013

MOTOSALON je největší oborovou prezentací ve střední Evropě, jako jediný motocyklový veletrh s gescí Svazu dovozců automobilů (SDA) – motocyklová sekce a za podpory Sdružení automobilového průmyslu (AIA). Veletrh je zařazen do mezinárodního kalendáře výstav a veletrhů ACEM.

Dle dohody společnosti Veletrhy Brno, a.s. a motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů se od roku 2010 veletrh MOTOSALON střídavě koná v Brně a Praze. Čtvrtý ročník veletrhu MOTOSALON se tak po roční pauze opět uskuteční ve výstavním areálu PVA v Praze – Letňanech.

Veletrh předvede kompletní zastoupení významných značek dostupných na českém trhu s nejaktuálnějšími novinkami a nabídne návštěvníkovi přehlídku všeho, co s motocyklem souvisí včetně atraktivních doprovodných programů.

Podrobněji o Motosalonu na webu http://www.bvv.cz/motosalon/motosalon-2013/


MOTOCYKL (Praha) 7.-10.3. 2013

Motocykl je tradičním veletrhem a v roce 2013 bude na Výstavišti v Holešovicích probíhat již 17. ročník tohoto veletrhu. Tato výstava patří k tradičním akcím a za dobu svého konání si získala řadu stálých vystavovatelů i návštěvníků.

Součástí dalšího veletrhu Motocykl bude již tradičně 9. ročník soutěžní výstavy motocyklových staveb a přestaveb BOHEMIAN CUSTOM BIKE a pokračování se dočká i AIRBRUSH ART FESTIVAL.

Kromě atraktivního doprovodného programu jsou připraveny každodenní návštěvnické soutěže o hodnotné ceny, dále pak autogramiády a přednášky známých osobností. Všichni návštěvníci Motocyklu 2013 budou mít v rámci 20. výročí výroby řady DUCATI MONSTER šanci soutěžit o Monstera 696.

Podrobněji o výstavě Motocykl na webu http://www.motocykl-praha.cz/

Pax vobiscum, Baky

* * * * *

Podrobnosti

Zahájení:
8.3.2013 @ 16:00
Ukončení:
9.3.2013 @ 12:00

Pořadatel

Baky
E-mail:
baky_hk@volny.cz

Místo konání

Hotel Troníček
Žampach
Kamenný Přívoz, 252 82
Telefon:
241 951 413