Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Opice na Lipně

31.5.2013 @ 17:00 - 2.6.2013 @ 11:00

Autokemp Na terasách

Autokemp Na terasách

Autokemp Na terasách

Autokemp Na terasách

Akce Opice na Lipně se bude konat v termínu 31. 5. – 2. 6. 2013 v kempu Na terasách v Černé v Pošumaví, GPS 48°44’16.018″N, 14°6’14.789″E.

Ubytování: Většina ve čtyřlůžkových chatkách (2 postele a palanda) s lednicí, teplou vodou a WC. Společné sprchy jsou v umývárnách. Chatky budou pro všechny, jen pro později přihlášené s omezeným vybavením. Povlečení v chatkách je. Pro případ enormního chladu či pro zimomřivé se doporučuje lehký spacák.

Stravování: Závazně přihlášení opičáci budou mít polopenzi, tj. obě večeře a snídaně v hospodě v kempu. Počítá se s jednotným menu: večeře v pátek – ovárek, večeře v sobotu – guláš. Snídaně formou švédských stolů.
Pokud budou mít přihlášení zájem o jiné jídlo, zvážím podle četnosti návrhů případnou změnu. Stejně tak bude-li mezi přítomnými někdo, kdo dohodnuté menu zásadně nekonzumuje, pokusím se domluvit individuální stravu, např. zeleninový salát, mrkvičku apod.
Na sobotní oběd se stavíme během vyjížďky.

Nápoje:  Normálně hospodský bere pivo 10° Gambrinus a 12° českokrumlovské. Vzhledem k tomu, že kemp a restaurace ještě nebudou v plném provozu, nemusí mít oboje. Bude-li nás dost na sud a shodneme se na jiném, je nám ho hospodský ochoten zkusit sehnat. Něco málo tvrdého bude mít také, ale nestyďte se přivézt ochutnat, co jste vypálili, nebo co pijete doma.

Ceny: V tuto chvíli nejsou přesně známé, ale za ubytování by mohly být mimosezónní, za stravu únosné. (Motocykl 25, postel v chatce 168 + 20%, obecní poplatek 15, sprcha 10 Kč – viz ceník).


Program:

  • Pátek – večer posezení u piva a dovezených lihovin buď v hospodě v kempu, anebo při dobrém počasí u ohně.
  • Sobota – vyjížďka po okolí, s cestou přes Lipno přívozem, event. prohlídka hydroelektrárny pod přehradní hrází, večer program jako v pátek.
  • Neděle – po snídani a vystřízlivění rozjezd domů.

Přihlášky:

  • 1. termín – konec dubna – Účastníci, kteří mají v rámci programu zájem o návštěvu hydroelektrárny pod hrází lipenské nádrže.
  • 2. termín – 12. 5. 2013 – Ostatní účastníci. Upozorňuji, že tento termín je deadline! Nebude-li k tomuto datu přihlášeno alespoň 8 účastníků, akce se konat nebude.

Kdo najisto zjistí, že bude nejen chtít, ale i moci přijet, nechť mi napíše na E-mailovou adresu  uvedenou výše.  Kromě jména potřebuji znát i zájem o stravu, o značku piva a o návštěvu elektrárny pod hrází Lipna – v tomto případě i rodné číslo zájemce.

Pokud nebude 12.5. akce pro nezájem zrušena, bude možné se přihlašovat i nadále, s postupujícím časem ovšem s klesajícím vlivem na výběr menu a druhu piva. Pravděpodobně nebudou zapuzeni ani jedinci, kteří přijedou bez přihlášky, ti však mají jisté jen ubytování. Strava možná zbyde, nebo si objednají minutku, pokud ukecají hospodského. Teoreticky je ale možné i postavit si stan a přivézt vlastní stravu.

Těším se na Vás a doufám, že se Vám setkání na Lipně a v okolí bude líbit.   —   Ivo Dusil


»» Chceš-li se zapojit do diskuse, ve fóru je k tomuto příspěvku založeno samostatné vlákno.

Podrobnosti

Zahájení:
31.5.2013 @ 17:00
Ukončení:
2.6.2013 @ 11:00

Pořadatel

Ivo Dusil
Telefon:
723 364 422
E-mail:
i.dusil@seznam.cz

Místo konání

Autokemp Na terasách
Autokemp Na terasách
Černá v Pošumaví, 382 23
+ Google Mapa
Telefon:
606 580 869