Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Keep Respect 2014 – One day for all bikers

26.7.2014 @ 9:30 - 27.7.2014 @ 14:00

Keep Respect – One day for all bikers – Den všech, pro které se motocykl stal součástí jejich života, láskou i osudem.

Kamarádi bikeři, tímto vás všechny srdečně zveme na 7. ročník Keep Respectu, který proběhne v sobotu 26. 7. 2014. Bližší info o programu, povídání o maskotovi letošního ročníku, ale i čerstvě zveřejněná videa najdete na našem webu www.keeprespect.cz

Keep Respect 2014

Keep Respect 2014

Smyslem akce pořádané v Rehabilitačním ústavu Kladruby a cílem občanského sdružení Keep Respect je, abychom si my všichni, kteří se denně pohybujeme v silničním provozu uvědomili jaké riziko podstupujeme a chovali se na silnici k sobě navzájem ohleduplně a s respektem. A to bez rozdílu, usedáme-li za volant nebo do sedla.

Vy, kteří jezdíte pravidelně, už víte, co Vás čeká, protože program je každoročně hodně podobný, mění se většinou jen různé atrakce a kapely. Po příjezdu ze spanilky zahraje Deep Purple South Bohemia Revival staré pecky nejen od “párplů” ale i jiných rockových legend. Hlavním hostem měli být The Prostitutes, ale v polovině června museli zrušit svá vystoupení, protože jejich baskytarista přišel o sluch. Určitě potěšíme příznivce skupiny Tichá Dohoda, protože odpoledne vystoupí zpěvačka této české kytarové legendy Blanka Šrůmová. No a na závěr večera si pánové vemte na převlečení svou kostkovanou sukni, protože si zakřepčíme na keltsko-irsko-skotskou muziku v podání kapely Dick O’Brass.

I letos přijedou naši kamarádi z motoškoly Míry Lisého. Po roční pauze se můžete znovu těšit na stuntrider motoshow, o kterou se tentokrát postará “sporťák” Mirek Frey a jeho gang. Jako každý rok budou členové záchranky předvádět ukázky poskytování první pomoci zraněnému motorkáři. Kluci z Motoklubu vozíčkářů představí svoje čtyřkolky a poradí zájemcům o koupi s výběrem “quadu”. Cestovní agentura specializující se na zájezdy pro handicapované prozměnu poradí kam na dovolenou. Jedním z hlavních partnerů je i letos centrum odškodnění obětí dopravních nehod Votum a.s., jehož pracovníci budou celý den k dispozici všem zájemcům o informace a rady v tomto směru. Loňský maskot Matěj Čechák nám se svým kamarádem předvede ukázku dost netradičního sportu pro vozíčkáře a sice boxu. V akci uvidíte i asistenční a vodící psy. Graffiti show letos nahradí airbrush a bodypainting, takže si můžete nechat něco nastříkat na přilbu, nádrž svého miláčka, nebo nechat k obrazu svému zmalovat svoji drahou polovičku. Budete mít možnost si zabubnovat, zahrát si už loni slibovaný petangue, nebo se přihlásit do soutěže ve slalomu.

Stánky s občerstvením se otevřou v 10 dopoledne, na “spanilku” vyrazíme v pravé poledne, hlavní program, kapely, soutěže a exhibice proběhnou cca mezi 14 a 19 hodinou. Pro ty, co vydrží do večera je po setmění připravena tradiční ohnivá show. Konec akce je s ohledem na noční klid v rehabiliťáku před půlnocí. Takže se těšíme na všechny známé tváře a kamarády, kteří do Kladrub přijíždí pravidelně, ale i na vás nováčky, kteří se k nám chystáte poprvé. Vstupné je dobrovolné, předem Vám všem děkujeme za jakýkoli příspěvěk dle vlastního uvážení a děkujeme Vám i za to, že respektujete Keep Respect jako bezalkoholovou akci.

Užívejte si fajn sezonu bez škrábanců a jezděte s respektem – jak říká náš kamarád Losan “kolama dolů”.

Lumír & Štěpánka

 


Organizační poznámka: Jsou v podstatě dvě vzájemně se nevylučující možnosti. Pokud preferuješ společný příjezd do Kladrub, sleduj fórum, kde bude dohodnut čas a místo srazu, odkud budeme pokračovat společně. Ostatní mohou samozřejmě dorazit přímo až do rehabilitačního ústavu. Tam se budeme chvíli bloncat, porozhlédneme se kolkolem a až nás to tam přestane bavit, vyjedeme si na společnou vyjížďku po okolí.

Petr


»» Chceš-li se zapojit do diskuse, ve fóru je pro tuto akci založeno samostatné vlákno.

 

Podrobnosti

Zahájení:
26.7.2014 @ 9:30
Ukončení:
27.7.2014 @ 14:00

Pořadatel

Petr Komárek
Telefon:
604 824 099
E-mail:
petr.komarek44@gmail.com

Místo konání

Rehabilitační Ústav Kladruby
Kladruby 30
Kladruby u Vlašimi, 258 01
+ Google Mapa