BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
PRODID:-//MONKEY MOTO CLUB - ECPv5.12.3//NONSGML v1.0//EN
CALSCALE:GREGORIAN
METHOD:PUBLISH
X-WR-CALNAME:MONKEY MOTO CLUB
X-ORIGINAL-URL:https://www.monkey-moto.cz
X-WR-CALDESC:Akce na MONKEY MOTO CLUB
BEGIN:VTIMEZONE
TZID:Europe/Prague
BEGIN:DAYLIGHT
TZOFFSETFROM:+0100
TZOFFSETTO:+0200
TZNAME:CEST
DTSTART:20130331T010000
END:DAYLIGHT
BEGIN:STANDARD
TZOFFSETFROM:+0200
TZOFFSETTO:+0100
TZNAME:CET
DTSTART:20131027T010000
END:STANDARD
END:VTIMEZONE
BEGIN:VEVENT
DTSTART;TZID=Europe/Prague:20130531T170000
DTEND;TZID=Europe/Prague:20130602T110000
DTSTAMP:20260627T013158
CREATED:20130418T174921Z
LAST-MODIFIED:20130418T190512Z
UID:1590-1370019600-1370170800@www.monkey-moto.cz
SUMMARY:Opice na Lipně
DESCRIPTION:Autokemp Na terasách \nAutokemp Na terasách \nAkce Opice na Lipně se bude konat v termínu 31. 5. – 2. 6. 2013 v kempu Na terasách v Černé v Pošumaví\, GPS 48°44’16.018″N\, 14°6’14.789″E. \nUbytování: Většina ve čtyřlůžkových chatkách (2 postele a palanda) s lednicí\, teplou vodou a WC. Společné sprchy jsou v umývárnách. Chatky budou pro všechny\, jen pro později přihlášené s omezeným vybavením. Povlečení v chatkách je. Pro případ enormního chladu či pro zimomřivé se doporučuje lehký spacák. \nStravování: Závazně přihlášení opičáci budou mít polopenzi\, tj. obě večeře a snídaně v hospodě v kempu. Počítá se s jednotným menu: večeře v pátek – ovárek\, večeře v sobotu – guláš. Snídaně formou švédských stolů.\nPokud budou mít přihlášení zájem o jiné jídlo\, zvážím podle četnosti návrhů případnou změnu. Stejně tak bude-li mezi přítomnými někdo\, kdo dohodnuté menu zásadně nekonzumuje\, pokusím se domluvit individuální stravu\, např. zeleninový salát\, mrkvičku apod.\nNa sobotní oběd se stavíme během vyjížďky. \nNápoje:  Normálně hospodský bere pivo 10° Gambrinus a 12° českokrumlovské. Vzhledem k tomu\, že kemp a restaurace ještě nebudou v plném provozu\, nemusí mít oboje. Bude-li nás dost na sud a shodneme se na jiném\, je nám ho hospodský ochoten zkusit sehnat. Něco málo tvrdého bude mít také\, ale nestyďte se přivézt ochutnat\, co jste vypálili\, nebo co pijete doma. \nCeny: V tuto chvíli nejsou přesně známé\, ale za ubytování by mohly být mimosezónní\, za stravu únosné. (Motocykl 25\, postel v chatce 168 + 20%\, obecní poplatek 15\, sprcha 10 Kč – viz ceník). \n\nProgram:\n\n Pátek – večer posezení u piva a dovezených lihovin buď v hospodě v kempu\, anebo při dobrém počasí u ohně.\nSobota – vyjížďka po okolí\, s cestou přes Lipno přívozem\, event. prohlídka hydroelektrárny pod přehradní hrází\, večer program jako v pátek.\nNeděle – po snídani a vystřízlivění rozjezd domů.\n\n\nPřihlášky:\n\n1. termín – konec dubna – Účastníci\, kteří mají v rámci programu zájem o návštěvu hydroelektrárny pod hrází lipenské nádrže.\n2. termín – 12. 5. 2013 – Ostatní účastníci. Upozorňuji\, že tento termín je deadline! Nebude-li k tomuto datu přihlášeno alespoň 8 účastníků\, akce se konat nebude.\n\nKdo najisto zjistí\, že bude nejen chtít\, ale i moci přijet\, nechť mi napíše na E-mailovou adresu  uvedenou výše.  Kromě jména potřebuji znát i zájem o stravu\, o značku piva a o návštěvu elektrárny pod hrází Lipna – v tomto případě i rodné číslo zájemce. \nPokud nebude 12.5. akce pro nezájem zrušena\, bude možné se přihlašovat i nadále\, s postupujícím časem ovšem s klesajícím vlivem na výběr menu a druhu piva. Pravděpodobně nebudou zapuzeni ani jedinci\, kteří přijedou bez přihlášky\, ti však mají jisté jen ubytování. Strava možná zbyde\, nebo si objednají minutku\, pokud ukecají hospodského. Teoreticky je ale možné i postavit si stan a přivézt vlastní stravu. \nTěším se na Vás a doufám\, že se Vám setkání na Lipně a v okolí bude líbit.   —   Ivo Dusil \n\n»» Chceš-li se zapojit do diskuse\, ve fóru je k tomuto příspěvku založeno samostatné vlákno.
URL:https://www.monkey-moto.cz/pozvanka/opice-na-lipne/
LOCATION:Autokemp Na terasách\, Autokemp Na terasách\, Černá v Pošumaví\, 382 23
ORGANIZER;CN="Ivo%20Dusil":MAILTO:i.dusil@seznam.cz
END:VEVENT
END:VCALENDAR